Результати літературного конкурсу «ВИТОКИ» 2019 р.

06 листопада 2019

Оголошення підсумків конкурсу «Витоки» відбудеться 11 листопада 2019 року о 14. 00 у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл.).

Номінація «Поезія»

Бугера Катерина

м. Острог

Заохочувальні премії (5)

Бойко Катерина

с. Орлянське Василівського р-ну Запорізької обл.

Гарніцька Анастасія

м. Хмільник Вінницької обл.

Кузьміч Дарина

м. Дубно Рівненської обл.

Подвишенний Олександр

м. Рівне

Ставнічук Руслана

м. Деражня Хмельницької обл.

Номінація «Проза»

Бойко Катерина

с. Орлянське Василівського р-ну Запорізької обл. /

Заохочувальні премії (2)