Викладач Острозької академії видав безкоштовну електрону книгу для майбутніх журналістів

06 червня 2019

“Журхак: 77 порад для успішного старту в журналістиці” - книгу під такою назвою презентував напередодні Дня журналіста викладач кафедри журналістики НаУ “Острозька академія”, секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв.

Це мій подарунок усім, хто робить перші кроки в журналістиці, - пояснює автор. - Ділюсь практичним досвідом, порадами, які допоможуть успішно стартувати в омріяній професії. Цільова аудиторія книги — старшокласники, які цікавляться журналістикою, і студенти-журналісти та інша молодь, яка бачить своє майбутнє в журналістиці. Корисною буде книга й для педагогів, які працюють із майбутніми журналістами.

За словами Віталія Голубєва, до книги обсягом 92 сторінки увійшли 77 практичних порад-”лайфхаків” з організації журналістської праці. Це і збір інформації, і написання статей, і техніка інтерв'ю. А назва є поєднанням слів “журфак” і “лайфхак”.

Журфак, тобто факультет журналістики, - це місце, де здобуває освіту значна частина молоді, яка цікавиться журналістикою, - пояснює автор книги. - А лайфхак — коротка порада, що покликана допомогти ефективніше вирішити те чи інше завдання. Саме в такому практичному, прикладному форматі, за принципом “бери і роби” написана вся книга.

Книга Віталія Голубєва “Журхак: 77 порад для успішного старту в журналістиці” поширюватиметься лише в електронному форматі й лише безкоштовно. Щоб отримати свій примірник “Журхака”, ви можете написати автору на електронну адресу vg2001@ukr.net або на сторінку у Facebook чи в Instagram