Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Нагородження переможців V Міжнародного конкурсу репортерської фотографії «LifePressPhoto»

05 червня 2019

Напередодні Дня журналіста 5 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося нагородження переможців V Міжнародного конкурсу репортерської фотографії «LifePressPhoto».

Найкращі світлини переможців конкурсу розмістили в бібліотеці університету. Відкривали виставку та нагороджували переможців ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник та ініціатор конкурсу, український фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP) і член Національної Спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики НаУОА Олександр Харват.  

За словами Олександра Харвата, окрім нього, цьогоріч до складу журі входив Голова Чеської Федерації Фотомистецтва та представник правління Словацької Федерації Фотомистецтва. Роботи виконувалися на теми повсякденного життя, гарячих новин, людей в новинах, природи, навколишнього середовища спорту, мистецтва та розваг.

«Репортерська фотографія – це миттєвості сучасної історії світу. Щороку до нас на конкурс надсилають фото учасники із багатьох країн світу. Цьогоріч – фотографи із 39 країн. Багато українців беруть участь. І нам складно обрати найкращі, бо є багато хороших робіт», – зазначив пан Олександр.

Для фотографів початківців пан Олександр Харват радить не втрачати час, фіксувати миттєвості і вчитися, ніколи не зупинятися на одному кадрі. Якщо не має фотокамери, фотографувати на телефон, адже сучасна техніка це дозволяє.

Бронзову медаль за серію фотографій, виконаних під час відкриття спортивного майданчика у місті Рівному, приїхав отримати керівник фотогуртка «Лілея» Олексій Потянок. Фотограф наголошує, що людей цікавлять ті фото, на яких зображені люди, їх емоції.

Радість, біль, сум, розваги, перемогу, поразку, старість, молодість – усе це можна побачити на виставці робіт V Міжнародного конкурсу репортерської фотографії «LifePressPhoto» у бібліотеці Національного університету «Острозька академія», яка триватиме  упродовж місяця.