On-line опитування щодо якості викладання в Національному університеті «Острозька академія»

05 лютого 2019

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в on-line опитуванні щодо якості викладання в Національному університеті «Острозька академія» за 1 семестр 2018-2019 навчального року.

Ваша думка важлива та може змінити, покращити викладання на Ваших спеціальностях.

Доступ до анкет відкритий з 4 по 25 лютого. Кожен курс має свій пароль доступу. За ним звертайтесь до старости групи.

Матимете питання – звертайтесь до помічника ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти Шулик Ю.В. (yakist.osvity@oa.edu.ua).

Знайдіть час на опитування.

Нам важливі Ваше бачення та рекомендації.