Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків

04 November 2019

У зв’язку з подіями, що склалися навколо інформаційного буму в соцмережах, регіональних та всеукраїнських медіа, заявляємо наступне:

1) В Острозькій академії ключовими засадами функціонування є повага до людської гідності, прав людини, прозорість та некорумпованість.

2) Ми пишаємося острозькою академічною школою журналістики та поважаємо право кожного учасника та учасниці освітнього процесу на доступ до інформації відповідно до законодавства.

3) Ректор Острозької академії визнає, що в процесі спілкування з групою студентів-журналістів висловився емоційно та метафорично, не маючи жодних намірів будь-кого образити. Однак, якщо його висловлювання були сприйняті як образа, ректор публічно приносить свої вибачення.

4) Враховуючи те, що ця ситуація викликала непорозуміння, закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків.

5) Зважаючи на неабиякий резонанс, пропонуємо провести на базі Острозької академії диспут на тему «Баланс доступу до інформації, корпоративної та журналістської етики в освітньому середовищі».

6) Ректорат висловлює щиру вдячність усім учасникам полеміки.