Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків

04 листопада 2019

У зв’язку з подіями, що склалися навколо інформаційного буму в соцмережах, регіональних та всеукраїнських медіа, заявляємо наступне:

1) В Острозькій академії ключовими засадами функціонування є повага до людської гідності, прав людини, прозорість та некорумпованість.

2) Ми пишаємося острозькою академічною школою журналістики та поважаємо право кожного учасника та учасниці освітнього процесу на доступ до інформації відповідно до законодавства.

3) Ректор Острозької академії визнає, що в процесі спілкування з групою студентів-журналістів висловився емоційно та метафорично, не маючи жодних намірів будь-кого образити. Однак, якщо його висловлювання були сприйняті як образа, ректор публічно приносить свої вибачення.

4) Враховуючи те, що ця ситуація викликала непорозуміння, закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків.

5) Зважаючи на неабиякий резонанс, пропонуємо провести на базі Острозької академії диспут на тему «Баланс доступу до інформації, корпоративної та журналістської етики в освітньому середовищі».

6) Ректорат висловлює щиру вдячність усім учасникам полеміки.