Закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків

04 листопада 2019

У зв’язку з подіями, що склалися навколо інформаційного буму в соцмережах, регіональних та всеукраїнських медіа, заявляємо наступне:

1) В Острозькій академії ключовими засадами функціонування є повага до людської гідності, прав людини, прозорість та некорумпованість.

2) Ми пишаємося острозькою академічною школою журналістики та поважаємо право кожного учасника та учасниці освітнього процесу на доступ до інформації відповідно до законодавства.

3) Ректор Острозької академії визнає, що в процесі спілкування з групою студентів-журналістів висловився емоційно та метафорично, не маючи жодних намірів будь-кого образити. Однак, якщо його висловлювання були сприйняті як образа, ректор публічно приносить свої вибачення.

4) Враховуючи те, що ця ситуація викликала непорозуміння, закликаємо усі сторони до конструктивного діалогу та відновлення дружніх стосунків.

5) Зважаючи на неабиякий резонанс, пропонуємо провести на базі Острозької академії диспут на тему «Баланс доступу до інформації, корпоративної та журналістської етики в освітньому середовищі».

6) Ректорат висловлює щиру вдячність усім учасникам полеміки.