Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

«Дієслово» – поради від Віталія Голубєва

04 жовтня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого жовтня головний редактор Видавничого дому «ОГО», секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики НаУОА Віталій Голубєв презентував свою шосту книгу «Дієслово: інструменти ефективності для людей розумової праці».

За словами автора, перша частина книги складається з добірок порад-лайфхаків, які дають відповідь на питання: «Як зробити комфортнішим своє спілкування в соцмережах і месенджерах?», «Як і про що писати, аби ефективніше просувати особистий бренд чи власну справу?», «Як фільтрувати інформацію, аби не засмічувати свій особистий інформаційний простір, а наповнювати його лише корисним?». 

«Інформаційна гігієна, критичне мислення і наявність усвідомлених життєвих пріоритетів – це ті речі, навколо яких я веду розмову із читачем на сторінках своєї книги», – зауважив Віталій Голубєв. 

Друга частина видання вміщує авторські есе про особисту ефективність: планування, тайм-менеджмент, досягнення цілей, баланс між професійним і особистим.

«Це чудово, коли нам, студентам, випадає нагода бути на презентації книги з порадами. Процес самовдосконалення відіграє важливу роль у ХХІ столітті. Я впевнений, що такі книги дадуть нам певний стимул та знання», – зазначив першокурсник гуманітарного факультету Андрій Філь. 

Книга Віталія Голубєва призначена для тих, хто працює розумово, відкритий новим знанням і усвідомлює цінність часу як головного ресурсу людського життя. 

Упродовж презентації присутні спілкувалися у форматі «запитання-відповідь». Згодом усі охочі мали змогу придбати примірник книги з автографом автора.