«Дієслово» – поради від Віталія Голубєва

04 жовтня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого жовтня головний редактор Видавничого дому «ОГО», секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики НаУОА Віталій Голубєв презентував свою шосту книгу «Дієслово: інструменти ефективності для людей розумової праці».

За словами автора, перша частина книги складається з добірок порад-лайфхаків, які дають відповідь на питання: «Як зробити комфортнішим своє спілкування в соцмережах і месенджерах?», «Як і про що писати, аби ефективніше просувати особистий бренд чи власну справу?», «Як фільтрувати інформацію, аби не засмічувати свій особистий інформаційний простір, а наповнювати його лише корисним?».

«Інформаційна гігієна, критичне мислення і наявність усвідомлених життєвих пріоритетів – це ті речі, навколо яких я веду розмову із читачем на сторінках своєї книги», – зауважив Віталій Голубєв.

Друга частина видання вміщує авторські есе про особисту ефективність: планування, тайм-менеджмент, досягнення цілей, баланс між професійним і особистим.

«Це чудово, коли нам, студентам, випадає нагода бути на презентації книги з порадами. Процес самовдосконалення відіграє важливу роль у ХХІ столітті. Я впевнений, що такі книги дадуть нам певний стимул та знання», – зазначив першокурсник гуманітарного факультету Андрій Філь.

Книга Віталія Голубєва призначена для тих, хто працює розумово, відкритий новим знанням і усвідомлює цінність часу як головного ресурсу людського життя.

Упродовж презентації присутні спілкувалися у форматі «запитання-відповідь». Згодом усі охочі мали змогу придбати примірник книги з автографом автора.