«Битва факультетів» в Острозькій академії

04.04.2019

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 4 квітня відбулося гумористичне шоу «Битва факультетів». Це один із традиційних заходів, які проводять студенти Острозької академії. Найкращі представники гумору п’яти факультетів та Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського змагалися за кубок переможця.

У кожної команди була відповідна тема, на якій базувалися номери виступу. Факультет романо-германських мов жартував на тему «Хобі», факультет політико-інформаційного менеджменту розмірковував над темою «Музика», факультет міжнародних відносин опирався на тему «Робота», економічний факультет жартував про «Космос», Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського підлаштовував свої жарти під тему «Кіно», а гуманітарний факультет брав на сміх темою «Танець».

Змагання між факультетами поділялися на  два етапи. У першому – кожен факультет преставляв команду, жартував та показував коротке відео. У другому турі журі запропонувало гравцям продовжити жарт, доповнити пісню та вигадати назву до фото.

За результатами оціннювання журі, перше місце посів факультет міжнародних відносин, на другій сходинці опинився економічний факультет та на третьому місці  – факультет романо-германських мов. Приз глядацьких симпатій отримав також економічний факультет.

«Я безмежно щаслива, що саме мій факультет отримав перше місце. Ми намагалися дібрати вдалі жарти, які  були б зрозумілі кожному. Раджу студентам завжди брати участь у таких заходах, адже ти отримуєш масу драйву та багато різних емоцій.  А ще дуже допомагає група підтримки. Міжнародні відносини – найкращі!», – ділиться враженнями учасниця команди-переможця факультету міжнародних відносин, студентка першого курсу Вікторія Коток.