Студенти Острозької академії відвідали Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України

04 березня 2019

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук Ігор Гущук 4 березня провів ознайомчі навчально-практичні заняття  студентам другого курсу спеціальності «Громадське здоров’я» заочної форми навчання на базі Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Під час занять студенти ознайомилися з організацією роботи, метою та основними завданнями діяльності центру, його базовими лабораторіями (бактеріологічною, вірусологічною, санітарно-гігієнічною, радіологічною). А також виконували практичні завдання щодо поетапного впровадження державного соціально-гігієнічного моніторингу в Україні на національному, регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях.

Окрім того, студенти мали змогу поспілкуватися з керівництвом центру на чолі з  Романом Сафоновим та із завідувачами і співробітниками лабораторій, які розповіли про основні напрями своєї роботи.

«Сподіваюся, що незважаючи на непрості часи для національної системи охорони здоров’я та національної безпеки держави, ентузіазм «фанатів» профілактичної медицини розпалить у серцях майбутніх фахівців у сфері громадського здоров’я те полум’я, яке вони пронесуть через усе життя, оберігаючи життя та здоров’я нашого народу», – зауважив Ігор Гущук.