«Школа успіху» в Острозькій академії

03 листопада 2019

На базі Національного університету «Острозька академія» 2-3 листопада відбулася локальна «Школа успіху». У заході взяло участь 40 активних підлітків Острога, Вараша та Рівного.

За словами організаторів, метою заходу було створити майданчик для нетворкінгу молодих людей.

««Школа успіху» – це тренінг для соціально-активних підлітків, спрямований на подачу знань, які стануть корисними у XXI столітті. Учасників школи ознайомили з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проєктів. Усі лекції були на різну тематику», – розповіла організаторка заходу Анна Лавренюк.

У перший день було офіційне відкриття, під час якого організатори презентували Школу, займалися з учасниками тімбілдингом команд та відвідали екскурсію університетом. Згодом почалася начитка лекцій від спікерів – Анастасія Драчук розповіла про туризм та його відродження в Острозі; Олександр Олішевський розповів про головні принципи ведення бізнесу.

Наступного дня учасники знову мали змогу почути лекції від спікерів: Віталія Яремчука, який розповів про 17 цілей сталого розвитку; Олени Завадської, яка поділилася досвідом роботи за кордоном, відкривши свою мережу костелів; Ірини Гоюк, яка мотивувала учасників приєднуватися до міжнародного волонтерства. Також викладач кафедри психології та педагогіки НаУОА Єлизавета Тимощук провела майстер-клас «Самопрезентація: сучасний імідж успішної особистості» та презентацію нової спеціальності «Початкова освіта», що цьогоріч відкрили у Національному університеті «Острозька академія».

«Ці дні проходили насичено. Організатори продумали усе до деталей, починаючи від командоутворення, до виступів лекторів та відпочинку. Під час заходу я змогла перейняти досвід спікерів. Після участі в «Школі успіху» я визначилася з майбутньою професію», – поділилася своїми враженнями учасниця Школи Діана Стаднікова.