Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студентка Острозької академії навчатиметься у Литві

03 липня 2019

Студентка третього курсу факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Олександра Фомін виграла стипендію уряду Литви. Дівчина стала стипендіаткою литовської урядової програми, що дає змогу навчатися в цій країні упродовж цілого семестру безкоштовно, отримуючи додаткові кошти. Олександра стане першою студенткою Острозької академії, що навчатиметься в Mykolas Romeris University (Вільнюс).

Mykolas Romeris University є найбільш потужним дослідницьким центром Литви та одним з найкращих університетів цієї країни. На навчання саме туди їдуть студенти з Мальти, Японії, Великобританії та інших країн, що і утворює потужну міжнародну співпрацю.

У Литві Олександра вивчатиме менеджмент туризму в період з вересня 2019 року по лютий 2020 року. Також, під час свого перебування у Литві студентка братиме участь у різноманітних заходах, під час яких матиме змогу представити сучасну Україну в найкращому світлі.

«Я дякую урядові Литви за надану можливість, це для мене дуже важливо. Завдяки соціальним мережам я вже познайомилася з іншими іноземними студентами, з якими навчатимусь у Вільнюсі, і вони чудові. Я надзвичайно рада бути частиною цієї спільноти навіть попри всі труднощі, що стояли на моєму шляху», - зауважує Олександра Фомін.

Ми бажаємо їй вдалого семестру та вітаємо з перемогою!