Студентка Острозької академії навчатиметься у Литві

03 липня 2019

Студентка третього курсу факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Олександра Фомін виграла стипендію уряду Литви. Дівчина стала стипендіаткою литовської урядової програми, що дає змогу навчатися в цій країні упродовж цілого семестру безкоштовно, отримуючи додаткові кошти. Олександра стане першою студенткою Острозької академії, що навчатиметься в Mykolas Romeris University (Вільнюс).

Mykolas Romeris University є найбільш потужним дослідницьким центром Литви та одним з найкращих університетів цієї країни. На навчання саме туди їдуть студенти з Мальти, Японії, Великобританії та інших країн, що і утворює потужну міжнародну співпрацю.

У Литві Олександра вивчатиме менеджмент туризму в період з вересня 2019 року по лютий 2020 року. Також, під час свого перебування у Литві студентка братиме участь у різноманітних заходах, під час яких матиме змогу представити сучасну Україну в найкращому світлі.

«Я дякую урядові Литви за надану можливість, це для мене дуже важливо. Завдяки соціальним мережам я вже познайомилася з іншими іноземними студентами, з якими навчатимусь у Вільнюсі, і вони чудові. Я надзвичайно рада бути частиною цієї спільноти навіть попри всі труднощі, що стояли на моєму шляху», - зауважує Олександра Фомін.

Ми бажаємо їй вдалого семестру та вітаємо з перемогою!