Студентка Острозької академії посіла призове місце у Всеукраїнському етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

03.04.2019

Студентка Національного університету «Острозька академія» Богдана Панасюк посіла третє місце у Всеукраїнському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс складався із чотирьох етапів і тривав із 1 жовтня до 10 березня. Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Вітаємо Богдану Панасюк із досягненням і бажаємо їй подальших творчих звершень!