Мотиваційна лекція від випускника Острозької академії, детектива НАБУ Івана Кравчука

02 вересня 2019

У Національному університеті “Острозька академія” другого вересня відбулася зустріч із випускником правничого факультету (сьогодні – інститут права) Іваном Кравчуком — старшим детективом – заступником керівника відділу детективів Національного антикорупційного бюро України.

До призначення у 2016 році детективом НАБУ, Іван Кравчук працював в органах прокуратури на посадах помічника прокурора, слідчого, слідчого в особливо важливих справах.

Під час спілкування зі студентами гість розповів про особливості роботи в НАБУ, можливості проходження практики та працевлаштування у цій структурі.

“Ми зацікавлені у співпраці з Національним університетом “Острозька академія”. У нас надзвичайно насичена практика для студентів, адже ми їх максимально залучаємо у процес роботи. Передусім це залежить від ваших бажань і мотивації. Також ви можете відвідати нашу установу в межах екскурсії, зокрема побувати у кримінальній лабораторії, яка оснащена новітніми технічними засобами. Тому ласкаво просимо!”, — звернувся до студентства пан Іван.

Крім цього, студенти поставили Іванові Кравчуку низку питань, які стосувалися безпеки роботи у НАБУ, курйозних ситуацій, що виникали під час виконання його професійних обов’язків тощо.