Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Василь Руденко: “Острозька академія — це університет, який здобув не лише всеукраїнське, а й міжнародне визнання”

02 May 2019

До 25-річчя відродження Національного університету «Острозька академія» другого травня, у рамках інтерактивного проекту «Ті, хто відроджували Острозьку академію», відбулася зустріч студентів, викладачів і співробітників вишу з Василем Руденком.

Нагадаємо, що Василь Руденко у період відродження Острозької академії був радником Президента України Леоніда Кравчука з питань територій. Саме завдяки всебічному сприянню і підтримці Василя Миколайовича Президент України Леонід Кравчук підписав відповідний Указ № 158/94 від 12 квітня 1994 р. «Про утворення Острозького колегіуму». Тому Василь Руденко поділився власними спогадами з цього приводу, а також відповів на низку питань студентів щодо перспектив розвитку Острозької академії, актуальних питань українського державотворення тощо.

“Мені приємно сьогодні перебувати в Острозькій академії. 25 років тому багато хто не вірив у її відродження, а сьогодні — це університет, який здобув не лише всеукраїнське, а й міжнародне визнання. Це все стало можливим завдяки клопіткій та згуртованій праці ініціаторів, які стояли біля витоків відродження Острозької академії. Університет дав нове дихання для міста загалом, яке тепер без перебільшення є Волинськими Афінами”, — зауважив Василь Руденко.