Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Привітання з нагоди Нового 2019 року та Різдвяних свят!

31 грудня 2018

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим 2019 роком!

Різдвяні свята – це передусім тепле спілкування в колі найдорожчих нам людей, це наші українські традиції з колядками та щедрівками, це чарівна зимова казка.

Бажаємо, щоб Новий рік ознаменувався новими перемогами і звершеннями. Нехай усі заповітні мрії збуваються, а в Україні нарешті запанує довгоочікуваний мир.

Нехай новонароджений Ісус благословить усіх нас на добрі справи і світлі помисли.

Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!