Кому ж вдалося підкорити «Гуртом» цьогоріч?

31 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 25 жовтня відбувся щорічний гумористичний конкурс «Гуртом».

Участь у конкурсі взяли вісім команд: жителі гуртожитків №4, №6, №7, №8, №9, №10, об'єднана команда гуртожитків №2 та №3, мешканці Академічного дому та студенти, які винаймають житло.

Учасники конкурсу підготували гумористичні номери та продемонстрували власні мистецькі таланти.

Усі команди отримали дипломи про участь та солодкі призи. Третє місце здобула команда гуртожитку №4, друге – команда гуртожитку №9, також обидві команди отримали грошову винагороду у розмірі 1 тисяча гривень. Перемогу у конкурсі «Гуртом», а також  сертифікат у розмірі 5 тисяч  гривень отримала команда «Академічного дому».

Лідер команди «Академічного дому» Максим Процюк розповів про шлях до перемоги:

«Я беру участь у «Гуртом» вже вчетверте і, насправді, цього року підготовка для мене була найважчою, адже ми почали готуватися досить пізно. Практично все, що побачили глядачі, ми зробили за два-три дні до концерту. Що допомогло нам досягти мети? Найголовніше, я вважаю, це налаштувати себе оптимістично, а також багато-багато працювати, аби досягти найкращого результату».

Окрім того, не тільки учасники були відзначені призами від спонсорів, а й найбільш завзяті вболівальники із залу. Зокрема титул найактивнішої вболівальниці та сертифікат на безкоштовну романтичну вечерю для двох у кафе «Княжий льох» отримала студентка третього курсу гуманітарного факультету Дар'я Зайцева:

«Я отримала колосальне задоволення від перегляду концерту і посміялася від душі. Хоч я вболівала за команду «2+3», проте сміялася із жартів усіх команд і активно всіх підтримувала. Не сподівалася отримати приз, проте, приємно вражена і хочу порадити всім бути завжди щирими та активними, і ви обов'язково отримаєте винагороду за це».