Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії оголошено прийом до аспірантури та докторантури для здобуття вченого ступеня доктора філософії (PhD) та доктора наук

31.07.2018

На навчання для здобуття ступеня доктора філософії приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста). Громадяни інших держав можуть бути прийняті до аспірантури на підставі міжнародних договорів України, загальнодержавних програм, договорів, укладених університетом з юридичними та фізичними особами.

Термін подачі документів: 1 серпня – 31 серпня 2018 року.

Перелік спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання в аспірантурі:

  • 032 Історія та археологія – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 031 Релігієзнавство – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 033 Філософія – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 035 Філологія – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 052 Політологія – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 053 Психологія – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 073 Менеджмент – ліцензований обсяг 5 осіб;
  • 081 Право – ліцензований обсяг 5 осіб.

Державне замовлення  Національний університет «Острозька академія».