Тиждень факультету міжнародних відносин

31.03.2018

У Національному університеті «Острозька академія» відсвяткували тиждень факультету міжнародних відносин упродовж 26-30 березня. У рамках святкування відбулося чимало заходів, які організували студенти спільно із викладачами.

У понеділок, 26 березня, тиждень факультету розпочався із фотофлешмобу: студентам потрібно було зробити цікаве фото із викладачами факультету та надіслати його на офіційну сторінку міжнародних відносин у соціальній мережі Інстаграм.

Наступного дня, у вівторок, студенти факультету провели благодійний ярмарок для збору коштів студентки університету. Також відбулася гра «Що? Де? Коли?» та квест, учасників якого нагородили на звітному концерті факультету.

У середу відбулася зустріч студентів з головною спеціалісткою Сектору медійних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Мариною Соботюк. Вона закликала студентів звертатися до неї для того, щоб втілити в життя свої проекти. Після цього всі охочі могли переглянути фільм «Тор» англійською мовою у Культурно-мистецькому центрі. Кошти, вилучені за показ фільму, також пішли на благодійність.

Фінальний концерт традиційно студенти організували у четвер, 29 березня. Ведучими заходу стали студенти Катерина Фіщук та Вадим Курило. На сцені були представлені гумористичні номери, а також студенти показали свої таланти: співали, танцювали та декламували поезії. На концерті також розігрувалися призи від спонсорів. Наприкінці заходу Голови студентських рад інших факультетів привітали факультет міжнародних відносин зі святом.

«Підготовка до тижня факультету розпочалася задовго до самого святкування, а саме відразу після зимових канікул. Ми збиралися студентською радою двічі на тиждень, обговорювали ідеї та починали збирати кошти, шукати спонсорів. Організувати подібні заходи надзвичайно важко, адже протягом усього тижня потрібно працювати практично цілодобово, щоб усе пройшло ідеально. Варто зібратися, не хвилюватися та якісно організувати роботу своєї команди», — розповів Голова Братсва спудеїв факультету міжнародних відносин Павло Пелех.

«Мені дуже імпонує традиція відзначати тижні факультетів. Було цікаво побачити, як студенти прикрасили університет до тижня факультету міжнародних відносин. Найбільше мені сподобався концерт, я справді отримала чудові емоції», — прокоментувала студентка факультету Поліико-інформаційного менеджменту Тетяна Мельник.

Також з 27 по 30 березня в Острозькій академії відбувалися Дні науки, під час яких викладачі та студенти факультету міжнародних відносин продемонстрували результати своїх досліджень.