Острозька академія розширює співпрацю з науковими і культурними установами Туреччини

31 січня 2018

До Національного університету «Острозька академія» 31 січня завітали гості з Туреччини — директор Фонду «Хізмет» (м. Стамбул) пан Ейюп, екс-директор пан Джафер та представники російськомовного відділу фонду.

Гості зустрілися з ректором Острозької академії, професором Ігорем Пасічником, проректором з навчально-наукової роботи, професором Петром Кралюком та деканом гуманітарного факультету, доцентом Дмитром Шевчуком. Під час візиту обговорили перспективи підписання Меморандуму про співпрацю, навчання студентів Острозької академії в турецьких вишах, спільні наукові дослідження й також можливості проведення семінарів за участі турецьких викладачів в Острозькій академії.

«Нам важливо встановлювати культурні зв’язки з Україною. Минулого року студенти Острозької академії уже побували в Туреччині з навчальною метою. Тому я сподіваюся, що сьогоднішня зустріч стане відправною точкою розширення нашої співпраці», — зазначив пан Ейюп.

Також делегація з Туреччини відвідала екскурсію музеєм історії Острозької академії та ознайомилися з діяльністю Центром ісламознавчих досліджень НаУОА.

«Візит турецьких колег до Острозької академії відкриває нам перспективи тіснішої співпраці із труецькими освітніми, науковоими та культурними інституціями. І ми, і вони орієнтовані на налагодження тісного діалогу з метою кращого пізнання культурних особливостей одне одного, розробку спільних освітніх і наукових проектів. Крім того, цей візит є закономірним продовженням тих кроків нашої співпраці, які уже були здійснені гуманітарним факультетом за сприяння Центру ісламознавчих досліджень НаУОА», — переконаний Дмитро Шевчук.