В Острозькій академії розповіли про стипендіальну програму «Завтра.UA»

31 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 30 жовтня відбулася презентація стипендіальної програми  «Завтра.UA». Декан гуманітарного факультету, кандидат філософських наук, доцент Максим Карповець, декан факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат наук з державного управління, доцент Віталій Лебедюк та викладач кафедри політології та національної безпеки Сергій Кардаш поділилися зі студентами своїм досвідом та розповіли про умови участі  у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука — перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

«Стипендіальна програма – це дієвий інструмент для пошуку однодумців для цікавого спілкування з активними людьми зі всіх куточків країни. До того ж, учасникам щомісячно виплачуватиметься стипендія. Ви матимете змогу брати участь у публічних лекціях з всесвітньо відомими особистостями, наукових конференціях і наукових програмах. Ця програма формує в учасників лідерські навички»,  – зауважив Максим Карповець.

За словами викладачів, для того, щоб стати учасником, потрібно правильно оформити всі необхідні документи, написати наукову роботу, отримати рецензію на неї. Після цього необхідно буде долучитися до психологічних тренінгів. Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються  студенти 3-6 курсів з високою академічною успішністю, активною громадською позицією та оригінальними ідеями для наукових досліджень. До 30 листопада усі охочі повинні подати перелік документів на сайт zavtra.in.ua.

Шановні студенти, не зволікайте та спробуйте свої сили  у відкритому конкурсі!

Детальну інформацію про стипендіальну програму Фонду Віктора Пінчука шукайте за посиланням: zavtra.in.ua