Студентка-економіст посіла призове місце в олімпіаді

30 травня 2018

Студентка 4 курсу економічного факультету НаУОА спеціальності «Фінанси та кредит» Яна Нечипорук зайняла третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси», що проходила в м. Дніпро, у ДВНЗ "Придністровська державна академія будівництва та архітектури".

За першість змагалися понад сто студентів з більш, ніж п'ятдесяти навчальних закладів вищої освіти з усіх регіонів України: міст Львова, Миколаєва, Івано-Франківська, Тернополя, Харкова, Кременчука, Кривого Рогу, Полтави, Сум, Одеси, Ірпеня, Білої Церкви, Чернігова, Києва, Запоріжжя, Дніпра та інших.

Яна дякує за керівництво завідувачу кафедри фінансів, обліку і аудиту, професору, доктору економічних наук Наталії Мамонтовій.

Щиро вітаємо Яну Нечипорук з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!