Науковці Острозької академії — учасники конференції у Варшаві

30 квітня 2018

Галина Гандзілевська, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА і Анна Гільман, кандидат психологічних наук, викладач кафедри громадського здоров’я НаУОА взяли участь у конференції «Смисл юності і молодості в пошуку не (можливих) стратегій освіти і виховання молоді в умовах постсучасності», яка відбулася 25 квітня в Університеті Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Польща).

Вони виступили з бінарною доповіддю англійською мовою «Розвиток саногенного мислення студентської молоді крізь призму соціокультурної адаптації».

Крім цього, Галина Гандзілевська провела майстер-клас, побудований у рамках психодраматичного підходу. Основною технікою у майстер-класі була «Проекція в майбутнє», яка дала можливість учасникам конференції усвідомити власні життєві цілі та засоби їх досягнення.