Студентка Острозької академії здобула першість в олімпіаді “Юні знавці Біблії”

30 квітня 2018

Естер Матер’ян, студентка спеціальності «Релігієзнавство» гуманітарного факультету, здобула перше місце в XI Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», яка відбулася 27-28 квітня в Національному університеті «Острозька академія».

Олімпіада передбачала три етапи: перший — виконання тестових завдань на знання Біблії, презентацію і захист творчої роботи та тлумачення уривку Біблійного тексту за власним вибором.

За оцінками представників журі Естер здобула перемогу серед студентів з інших закладів вищої освіти України.

«Перемога в олімпіаді зовсім не була моєю самоціллю. Побачивши тему цьогорічної творчої роботи, зрозуміла — мені є про що сказати, і саме заради того, аби мене почули, я вирішила взяти участь. Ну а ще, це результат відображення важливості сімейних традицій і цінності духовного виховання. Уже майже понад 10 років ми всією сім’єю щовечора читаємо всі разом Святе Письмо — хто розділ, хто віршик (особисто я прочитала Біблію повністю майже шість разів). А ще, я вважаю, що знання і розуміння Біблії — це не лише ідентифікація тебе як християнина, але й ознака писемності, освіченості та високоінтелектуальності, адже як на мене — це один із найкращих культурно-історичних феноменів та літературних пам’яток, і розвиток культурного процесу без дослідження Біблії практично неможливий, а духовне життя тим паче», — зазначила студентка.

Щиро вітаємо Естер Матер’ян із перемогою та бажаємо подальших наукових досягнень!