Студентка Острозької академії посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в Одесі

29 березня 2018

На базі Одеського політехнічного університету 29 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Студентка 5 курсу Національного університету «Острозька академія» Альона Поліщук стала його лауреатом та була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Наукова робота мала назву «Маркетинговий менеджмент медіапланування в мережі Інтернет (на прикладі сайтів ВНЗ)». Альона Поліщук дослідила, як правильно організовувати рекламні кампанії за допомогою різних видів Інтернет-комунікацій та створювати ефективні медіаплани. Зокрема, у практичній частині дослідження вона запропонувала медіаплан для рекламної кампанії Національного університету «Острозька академія». Науковим керівником у студентки була старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Ганна Охріменко.

Загалом для участі в підсумковій конференції було відібрано 16 найкращих робіт з усієї України. До першого етапу дійшло близько 50 робіт, які проходили подальший відбір через зовнішнє рецензування наукових робіт. На заключному етапі в Одесі всі 16 учасників презентували свої результати досліджень перед журі.