*

Зустріч з Мариною Соботюк

29 березня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 28 березня відбулася зустріч студентів з головною спеціалісткою Сектору медійних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Мариною Соботюк.

У межах зустрічі гостя презентувала сайт телеканалу іномовлення UATV, який був заснований Міністерством інформаційної політики України у 2015 році. Також пані Марина розповіла про результати роботи та плани на майбутнє.

Спікерка зазначила, що в обов’язки Міністерства інформаційної політики входить: поширення іномовлення, відновлення мовлення, захист прав журналістів, написання доктрин з інформаційної безпеки та багато інших функцій, які команда професіоналів з успіхом виконує.

«Ми будуємо ідеологічне бачення, якою має бути Україна, за допомогою соціальних проектів. До прикладу, 2018 рік ꟷ це рік української мови, тому я вестиму проект популяризації. На сьогодні, ми розробляємо брендбук України. Нам є чим пишатися!», ꟷ зазначила Марина Соботюк.

Студенти мали можливість побачити фотозвіти різних проектів та флешмобів, соціальні ролики «Люби», «Дякуй», «Обнімай».

Під час зустрічі представниця МІП закликала студентів звертатись до неї або до її колег з метою реалізації ідей та проектів:

«Ми завжди відкриті для спілкування. Якщо у вас є ідея і ви впевнені, що вона змінить Україну, велкам. Можливо, це стане початком вашої кар’єри в міністерстві».

Зустріч супроводжувалась показом фільму «Дякую» створеного за підтримки Міністерства інформаційної політики та Посольства Японії.