“Я зображую правду” – Андрій Єрмоленко в Острозькій академії

28 вересня 2018

До Національного університету «Острозька академія» 27 вересня завітав український художник, ілюстратор і дизайнер, арт-директор журналу «Український тиждень» Андрій Єрмоленко.

Для студенської спільноти Андрій Єрмоленко презентував елементи своєї творчості, зокрема продемонстрував авторські обкладинки щотижневого ілюстрованого суспільно-політичного україномовного часопису, що висвітлює ключові події та проблеми країни «Український тиждень».

За словами художника, на ілюстраціях журналу він у своєрідній формі крізь призму власних почуттів зображує події в країні, проте часто на сторінках соціальних мереж люди критикують його творчість, на що автор відповідає:

«Я зображую правду. На різних ілюстраціях, обкладинках до часопису я малюю те, що відчуваю і не боюся цього. Можливо деякі зображення є з вигаданим замислом, але кожний мій художній твір несе певну ідею».

Під час зустрічі з гостем студенти активно обговорювали питання суспільно-політичного та соціально-економічного характеру.