Богдан Коломійчук презентував в Острозькій академії книгу «Моцарт із Лемберга»

28 вересня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 27 вересня український письменник, автор історико-авантюрних та детективних романів, володар гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013» в номінації «Романи» Богдан Коломійчук презентував свою нову книгу «Моцарт із Лемберга».

Події роману відбуваються у першій половині XIX століття у Відні, Галичині та Баварії. Головний герой — молодший син геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта, Франц Ксавер. Попри успадкований талант, Франц не досяг батькової слави, але життя його було сповнене пристрасті, інтриг та пригод, а доля тісно пов’язана зі Львовом, тодішнім Лембергом.

За словами автора книги, ідею написати книгу про Моцарта молодшого запропонували йому засновники фестивалю класичної музики LvivMozArt.
Роман зовсім не схожий на попередні твори автора. Твір написано як белетризовану біографію. Також є елементи пригодницького та навіть любовного роману.

«Щоб написати твір я багато подорожував місцями, де проживав Моцарт молодший. Досліджував документи, цікавився різними історіями, які пов’язані з Францом Ксавером, ретельно досліджував його біографію», — зауважив Богдан Коломійчук.

Над твором Богдану Коломійчуку допомагала працювати Оксана Линів, одна з організаторів фестивалю LvivMozArt, яка не лише написала передмову, а й була його редактором, а також головним консультантом і доклала багато зусиль для того, аби факти про Моцарта були достовірними.

До цього часу Богдан Коломійчук видав історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож», збірку детективних оповідань «Таємниця Єви», збірку повістей «В’язниця душ», детективний роман «Небо над Віднем», та роман «Візит доктора Фройда».

Під час презентації усі охочі мали змогу поставити запитання автору, а після закінчення придбати книгу з автографом і побажаннями.