Віват випускникам Острозької академії!

28.06.2018

У Національному університеті «Острозька академія» сьогодні відбулася «Конвокація-2018» — урочиста церемонія вручення дипломів магістрам.

Усі ґрадуанти перед отриманням диплому урочисто виголошували обіцянки випускника:

«...перед Богом та людьми, своїм ім’ям та совістю — обіцяю! Пронести через усе життя любов до рідної землі, відстоювати та розвивати освітні традиції Острозької академії, вірою та правдою служити своєму народові, віддавати на його благо здобуті знання. Завжди сіяти добре, мудре, вічне. Служити істині. Берегти і множити чесноти Братства випускників, ніколи і ні в чому не зрадити честі моєї Альма-матер».

Вітали випускників та вручали дипломи ректор НаУОА Ігор Пасічник, а також почесні гості — протектор Національного університету «Острозька академія», академік Острозького академічного Братства, член Наглядової ради НаУОА, кандидат економічних наук, Заслужений економіст України Роман Василишин, мер міста Острога Олександр Шикер, доктор економічних і теологічних наук зі Швейцарії Елайджа Морган.

Сьогодні випускники отримували не лише дипломи та слова вітання, а також музичний подарунок від скрипаля з Ізраїля Соломона Маркмана та скрипачки з Франції Естер Абрамі — слухачів Міжнародного курсу камерної музики — OSTROH INTERNATIONAL CHAMBER MUSIC COURSE. Також студенти Острозької академії приготували танцювальний подарунок — вальс.

«Я рада, що сьогодні нарешті можу назвати себе дипломованим магістром Острозької академії! Шість років навчання тут були яскравими та незабутніми! Кожен викладач та кожен працівник університету приклали достатньо зусиль, щоб ми гордо несли звання градуанта Острозької академії, були надійним підкріпленням для нашої держави. Альма-матер прищепила кожному з нас високі моральні моральні цінності та виростила висококласних фахівців своєї справи, за що ми щиро їй вдячні!», — ділиться враженнями випускниця гуманітарного факультету Юлія Дребот.

Традиційно вітали випускників інсценізовані образи відомих історичних персонажів: князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії, та княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку.

На знак вдячності спільнота випускників-магістрів подарувала своїй Альма-матер сертифікат на технологічне переобладнання аудиторій Острозької академії.

За доброю традицією, на чолі з ректором у супроводі деканів, викладачів та гостей, випускники створили живий ланцюг, що символізувало прощання з Альма-матер, у якій витають дух науки і мистецтва.