Привітання з нагоди Дня Конституції України

28 червня 2018

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми відзначаємо знаменне національне свято - День Конституції України. Цей Документ, який був прийнятий 22 роки тому, став важливим атрибутом нашої незалежності й навіки закарбував прагнення українців жити у власній, суверенній і соборній державі.

Досвід успішних держав світу показує, що прогресивно розвивається те суспільство, у якому створені всі умови для розкриття творчого начала людини - вільної і водночас відповідальної. Конституція України - це великі можливості та гарантовані права розбудови нашої держави, поштовх до гармонійного розвитку всіх сфер суспільного життя. Від нашого ставлення до Основного Закону залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, утвердження національної свідомості та патріотизму.

Щиросердечно бажаємо вам миру й суспільного порозуміння, родинного затишку та щастя, міцного здоров’я та здійснення заповітних мрій.

Хай злагода, Божа ласка та любов панують у нашій державі!