Студенти Острозької академії вивчають Міжнародний антикорупційний онлайн-курс

27.09.2018

Студенти Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського НаУОА вивчають Міжнародний антикорупційний онлайн-курс.

Заняття проводить визнаний фахівець з питань доброчесності та боротьби з корупцією професор Томас Спіді Райс з Університету Вашингтона і Лі (США). Професор Томас Спіді Райс читає курс англійською мовою.

«Студенти виявили жвавий інтерес до вивчення цього курсу, проте враховуючи особливості методики викладання онлайн-курсу ми сформували групу лише з 13 осіб з-поміж усіх охочих. Студентам сподобався цей курс тим, що він повністю викладається  англійською мовою, побудований за оригінальною методикою і дає можливість самостійно провести дослідження антикорупційних механізмів у світі та в Україні», - розповідає заступник директора з навчально-наукової роботи інституту права ім. І. Малиновського, кандидат юридичних наук, доцент Олег Герасимчук.

Студенти-правники впродовж семестру вивчатимуть міжнародне законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією, правові, теоретичні та практичні аспекти. Крім студентів Острозької академії онлайн-курс вивчають також студенти університетів зі штату Вірджинія (США), Києва, Харкова, Одеси, Чернівців та Полтави.

«На сучасному етапі розвитку України однією з найбільших загроз для успішного розвитку нашої держави є корупція. Саме тому дослідження міжнародних практик боротьби з корупцією є вкрай важливим для усіх свідомих громадян, не кажучи уже про студентство - рушійну силу прогресу та поступу держави. Я вважаю, що такі курси вкрай важливі для студентства, бо вони формують певний тип правосвідомості, руйнуючи будь-які прояви толерантності до корупційних правопорушень. Сподіваюся, що цей курс стане можливістю поглибити свої знання у сфері антикорупційної діяльності,  більш детально опрацювати міжнародні нормативно-правові акти у цій сфері, а також дослідити закордонні практики по боротьбі з корупцією, щоб знайти найоптимальніший варіант для України»,  – ділиться враженнями студентка третього курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Ірина Шикалюк

Наприкінці курсу студенти отримають сертифікат про його проходження.