Студенти-психологи здобули низку наукових перемог всеукраїнського масштабу

27 квітня 2018

Магістрантки спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА Марина-Катерина Євтушик та Вікторія Поліщук отримали дипломи ІІІ і VI ступеня відповідно у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія), яка цьогоріч відбувалася 17-20 квітня на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Олімпіада передбачала три тури: прикладний, теоретичний і проектний. Науковим керівником Марини-Катерини Євтушик була доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки Лариса Засєкіна, а консультантом — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Галина Гандзілевська. Вікторію Поліщук до олімпіади готувала доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки Руслана Каламаж.

Крім цього, магістрантка психології Наталія Напримерова отримала диплом І ступеня під час науково-практичної конференції Конкурсу студентських робіт із галузі «Педагогічна та вікова психологія». Цей захід відбувався на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м.Одеса). Тема наукової роботи Наталії — «Менталізація як функціональна складова соціального метапізнання студентів». За підготовку до конкурсу студентка висловлює вдячність науковому керівникові, професору Руслані Каламаж.

Щиро вітаємо переможниць і бажаємо їм подальших творчих здобутків!