Сакуротерапія в Острозькій академії

27 квітня 2018

Студентів, викладачів університету та туристів зачаровують та надихають своїм неперевершеним цвітом та ніжно-солодким ароматом сакури.

Квітучі дерева, посаджені до 20-річчя університету за участю Президента України Петра Порошенка та професорсько-викладацького складу вишу, символічно було названо «Алея Мудрості».

«Уперше побачила сакури на Закарпатті, коли закінчувала там останній клас у школі. Насправді, вони відрізняються від того, що ми звикли малювати в себе в голові, асоціюючи з японськими сакурами. Утім, період цвітіння цих дерев — один із моїх найулюбленіших періодів року. Це свято ніжності. Дуже тішить, що в Острозі було висаджено сакури. І навіть якщо ви не можете приїздити в славетний та розрекламований Ужгород на цвітіння дерев, сакури завжди можна побачити в Острозі, сфотографуватися на їхньому тлі та зробити фото неймовірної краси ніжних рожевих квітів» ,- ділиться враженнями студентка третього курсу літературної творчості Марія Прохоренко.

Нагадаємо, 4 роки тому студенти і викладачі Острозької академії посадили 200 нових дерев, найбільшою окрасою з яких стали сакури. Тоді ще саджанці, а зараз це сформовані молоді дерева стали улюбленим місцем для відвідин і фотосесій.

Щороку у весняний період, розквітаючи, сакури стають своєрідною квіткотерапією для душі. Помилуватися цвітом сакури можна ще до початку травня.