*

У видавництві Нью-Йорка вийшла книга за редакцією Едуарда Балашова

27 березня 2018

За редакцією керівника відділу міжнародного співробітництва та фандрайзингу Національного університету “Острозька академія” Едуарда Балашова вийшла монографія "Volunteering: Attitudes, Social Influences and Gender Differences" (“Волонтерство: ставлення, соціальні впливи, гендерні відмінності”) у видавництві "Nova Science Publishers“ (New York).

Робота над виданням тривала з лютого 2017 року. У монографії вміщені праці науковців з Голландії, Польщі, Тайваню, Гонконгу, КНР та України. Учені Острозької академії також долучилися до написання монографії, зокрема ректор Ігор Пасічник, проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж та Едуард Балашов представили результати свого наукового дослідження щодо вивчення міжнародного волонтерського руху.

Едуард Балашов — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. У 2013 році захистив дисертацію на тему: «Особливості самореалізації студентів у міжнародних волонтерських програмах».

«Значення волонтерського руху в Україні неможливо переоцінити, адже це — важлива платформа для утвердження громадянського суспільства та демократичних цінностей. В Острозькій академії ми плануємо створити Асоціацію учасників міжнародних волонтерських обмінних програм, серед яких є як випускники, так і студенти нашого університету», — зазначив Едуард Балашов.