Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Результати Всеукраїнського конкурсу наукового есе серед учнів 9-11 класів

27 лютого 2018

Факультет міжнародних відносин та Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» організували Всеукраїнський конкурс «100-річчя української дипломатії: минуле, сьогодення, перспективи» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Результати конкурсу подано нижче:

9 клас
1 місце — Приймак Назар Володимирович (Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, Хмельницька область), науковий керівник — Приймак Тетяна Володимирівна, вчитель музичного мистецтва
2 місце — Ярцев Володимир Миколайович (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник-консультант — Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови
3 місце — Сардачук Андрій Миколайович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Звози Ківерцівського району, Волинська область), науковий керівник — Петрук Ірина Юріївна, вчитель історії та правознавства

10 клас
1 місце — Емурлаєва Ельвіна Садрединівна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник-консультант — Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови
2 місце — Дунець Ірина Анатоліївна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк, Волинська область), науковий керівник — Сулім Віта Віталіївна, вчитель історії
2 місце — Кузьмич Ангеліна Євгеніївна (Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», Волинська область), науковий керівник — Музичук Віктор Анатолійович, вчитель історії
3 місце — Павлей Вероніка Вікторівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк, Волинська область), науковий керівник — Сулім Віта Віталіївна, вчитель історії
3 місце — Алассар Карім Мохаммедович (Ружичанський НВК Хмельницького району, Хмельницька область), науковий керівник — Антонюк Ліана Леонідівна, вчитель історії
3 місце — Яльницька Софія Віталіївна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк, Волинська область), науковий керівник — Сулім Віта Віталіївна, вчитель історії
3 місце — Зуєва Катерина Андріївна (комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19» Маріупольської міської ради, Донецька область), науковий керівник — Рубленко Владислав Миколайович, вчитель історії

11 клас
1 місце — Собченко Єлизавета Ігорівна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник — Собченко Клавдія Іванівна, вчитель зарубіжної літератури Полонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6, науковий консультант — Беркута Жанна Анатоліївна, методист Будинку творчості школярів Полонської об’єднаної територіальної громади
2 місце — Галета Богдана Миколаївна (Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8, Волинська область), науковий керівник — Палій Тарас Володимирович, вчитель історії
2 місце — Вікторська Анастасія Андріївна (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Волинська область), науковий керівник — Косміна Руслана Іванівна, вчитель історії
3 місце — Жижномірський Валерій Володимирович (Озерянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тернопільська область), науковий керівник — Слобода Оксана Євгенівна, вчитель історії
3 місце — Лукашик Наталія Юріївна (комунальний заклад "Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради, Волинська область), науковий керівник — Федчик Галина Степанівна, вчитель історії
3 місце — Чубай Валентина Петрівна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Суськ Ківерцівського району, Волинська область), науковий керівник — Павлюк Валентина Григорівна, вчитель історії