В Острозькій академії навчаються студентки з університету Португалії

27.02.2018

У Національному університеті «Острозька академія» успішно реалізовується проект Erasmus+ — програма Європейської комісії з питань освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту, в рамках якої студенти та викладачі навчаються та викладають в закордонних закладах вищої освіти.

Острозька академія в межах цієї програми підписала договір співпраці з університетом Бейра Інтеріор, який розташований в Португалії. З початку ІІ навчального семестру 2017-2018 навчального року в Острозькій академії по обмінній програмі навчаються Джована Соарес та Марія Авіла.

«Коли я обирала Острозьку академію, окрім можливостей познайомитися з іншими культурами і вивчити інші мови, я усвідомила що це ще могла б бути хороша можливість вийти з зони комфорту. Тому що моя майбутня професія потребуватиме від мене готовності до будь-яких ситуацій. Вступ до одного з університетів Португалії в 2016 році став першим кроком в цьому напрямку. Тому я думаю, що цей досвід внесе багато змін в мій світогляд і допоможе набути якомога більше навичок, які необхідні для кожного студента міжнародних відносин», — розповідає Джованна Соарес.

Дівчата — студентки 2 курсу спеціальності «Політологія та міжнародні відносини» університету Бейра Інтеріор. В Острозькій академії будуть відвідувати заняття разом зі студентами факультету міжнародних відносин та політико-інформаційного менеджменту.

«Мені пощастило опинитись тут, в Острозі. З моменту мого приїзду, я переконалася, що зробила правильний вибір. Місто спокійне, і мені це в ньому й подобається, а люди дуже дружелюбні. Викладачі й інші співробітники університету в будь-який момент готові прийти на допомогу. Українська культура дуже відрізняється від культури Португалії. Як студент політології та міжнародних відносин, я думаю, що знайомство з новою культурою — це найкращий спосіб зрозуміти традиції та звичаї цієї держави та політичні процеси, які відбуваються в її суспільстві. І я пишаюся тим, що в якийсь момент, я зможу сказати, що я хоча б трішки прожила у цій чудовій країні», — ділиться враженнями Марія Авіла.

З Національного університету «Острозька академія» навчатися в Португалії за обмінною програмою буде студент навчально-наукового Інституту права ім. І. Малиновського Юдович Вадим. Хлопець вже незабаром вирушить здобувати нові знання за кордон.

«Я сподіваюся, що зможу засвоїти багато корисних та цікавих речей за час навчання за кордоном. Думаю, що мені вдасться успішно навчатися та водночас знайомитися з новою для мене культурою і , що найважливіше, вдало використати набуті знання з користю для академії. Також навчання в закордонному університеті є досить гарним додатком до резюме, до якого так прискіпливо ставляться сучасні роботодавці», — зауважив Вадим Юдович.