Тиждень факультету РГМ: яскраво, драйвово та натхненно

26 квітня 2018

Після проведення святкування тижня ПІМу настав тиждень факультету романо-германських мов (РГМ), який тривав з 23 до 25 квітня.

Програма урочистостей була досить насиченою: тут і традиційний Change Image Day, упродовж якого студенти традиційно змінюють на один день власний імідж, приміряючи інші образи та ролі, незвичні для повсякденного життя, а також співанка, яка стала улюбленою атракцією студентів усіх факультетів.

Цього ж дня відбувся Coffee House, який цьогоріч був тематичним. Тобто усі учасники були переодягнені у костюми, кожен з яких мав свою, особливу історію. Цей захід покликаний згуртувати присутніх та весело провести час у рідній академічній родині.

Окрім цього, організатори підготували святковий ярмарок «RGL style», а родзинкою тижня став мюзикл «My Fair Lady», глядачі кого мали змогу поринути у 20-ті роки минулого століття. Серед героїв мюзиклу — професор Хіггінс, Елайза, полковник Пікерінг — за мотивами «Пігмаліона» Б. Шоу, які були проінтерпретовані героями мюзиклу.

Поза тим, незмінним і найбільш упізнаваним заходом, що традиційно проводиться факультетом РГМ, є Віденський Бал — свято грації, краси та ніжності.

До початку заходу гості фотографувалися у спеціально облаштованій фотозоні. Танцювальну частину вечора відкрила пара «господарів балу» — Дмитро Басок та Інга Шаталова, які відповідно до кольору стрічок гостей запрошували їх до віденського вальсу. Музичний супровід свята забезпечив камерний оркестр Рівненської обласної філармонії. Гості також мали змогу насолодитись мистецькими номерами студентів та місцевих колективів.