Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Результати Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Історія в об’єктиві сьогодення» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти

26 березня 2018

Факультет міжнародних відносин спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» організували Всеукраїнський конкурс фоторобіт «Історія в об’єктиві сьогодення» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.

Мета проведення конкурсу полягала в популяризації історико-культурної спадщини рідного краю, збереженні історичної пам’яті та всебічному національно-патріотичному вихованню дітей та молоді.

 Відзнака «Ґран-прі»

Каменська Надія Олександрівна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Беркута Жанна Анатоліївна, методист Будинку творчості школярів

Телючик Анастасія Сергіївна (Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Солодовик Сергій Вікторович, керівник гуртка «Цифрова фотографія»

1 місце

Філончук Богдан Володимирович (Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, Житомирська область), науковий керівник – Карпушевська Валентина Миколаївна, вчитель історії

Тарасюк Віталіна Валеріївна (Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Хмельницька область), науковий керівник – Бученко Лариса Богданівна, вчитель історії та правознавства

Житков Микола Валерійович (Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Солодовик Сергій Вікторович, керівник гуртка «Цифрова фотографія»

Шевчук Іван Петрович (Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»), науковий керівник – Савош Наталія Петрівна, вчитель образотворчого мистецтва

Малецький Владислав Володимирович (Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Рівненська область), науковий керівник – Малецька Тетяна Володимирівна, вчитель історії

2 місце

Емурлаєва Ельвіна Садрединівна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Кухарук Катерина Сергіївна (Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Луцької міської ради Волинської області», науковий керівник – Шабаліна А.І., вчитель історії і правознавства

Матвіїшина Анна Романівна (Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області»), науковий керівник – Матвіїшина Валентина Володимирівна, вчитель історії

Ташкевич Ангеліна Адамівна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Труфанова Анна Юріївна (Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Рівненська область), науковий керівник – Малецька Тетяна Володимирівна, вчитель історії

Каневська Тетяна Миколаївна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Каневська Оксана Петрівна, керівник гуртка

Мар’яш Дарина Юріївна (Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Луцької міської ради Волинської області»), науковий керівник – Прохор Інна Леонідівна, вчитель історії

Федун Ірина Миколаївна (Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Рівненська область), науковий керівник – Малецька Тетяна Володимирівна, вчитель історії

3 місце

Борщун Тетяна Іванівна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Кримчук Олександра Андріївна (Комунальний заклад «Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Мельничук Ольга Вікторівна, вчитель історії

Чорнобай Юрій Олександрович (Комунальний заклад «Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Мельничук Ольга Вікторівна, вчитель історії

Стрельченко Богдан Павлович (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Беркута Жанна Анатоліївна, методист Будинку творчості школярів

Янчик Дана Сергіївна (Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Платонова Світлана Ростиславівна, вчитель історії

Олійник Марія Василівна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Беркута Жанна Анатоліївна, методист Будинку творчості школярів

Ващенко Єлизавета Олегівна (Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради, Херсонська область), науковий керівник – Лелеко Микола Миколайович, вчитель історії, керівник гуртка історичного краєзнавства

Михнюк Марина Анатоліївна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Олійник Аліна Вікторівна, культорганізатор Будинку творчості школярів

Огороднікова Софія Олексіївна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Чернієвський Валентин В’ячеславович (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Чернієвська Наталія В'ячеславівна, керівник гуртка

Заохочувальні подяки

Пейтер Ольга Михайлівна (Комунальний заклад «Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради», Волинська область), науковий керівник – Мельничук Ольга Вікторівна, вчитель історії

Травіна Поліна Андріївна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Шокун Анна Сергіївна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Легенька Анастасія Михайлівна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Беркута Жанна Анатоліївна, методист Будинку творчості школярів

Іщук Дарія Віталіївна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Каневська Оксана Петрівна, керівник гуртка

Федорін Богдан Миколайович (Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради, Херсонська область), науковий керівник – Лелеко Микола Миколайович, вчитель історії, керівник гуртка історичного краєзнавства

Ярцев Володимир Миколайович (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Мілейко Юліана Олександрівна (Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради, Херсонська область), науковий керівник – Лелеко Микола Миколайович, вчитель історії, керівник гуртка історичного краєзнавства

Лябук Ілля Романович (Луцький НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів-правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою», Волинська область), науковий керівник – Гаврилюк Оксана Михайлівна, вихователь

Сердюк Олександра Олександрівна (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району, Херсонська область), науковий керівник – Ташкевич Людмила Леонідівна, вчитель французької мови, керівник шкільного музею

Євчук Максим Миколайович (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Каневська Оксана Петрівна, керівник гуртка

Янюк Іванна Юріївна (Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область), науковий керівник – Чернієвська Наталія В'ячеславівна, керівник гуртка