*

Перемога студентки політології на всеукраїнському рівні

25 квітня 2018

Олена Коцур, студентка IV курсу спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту посіла друге призове місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Політологія». Захід відбувся 19-20 квітня в Національному університеті «Одеська юридична академія» та зібрав учасників із 27 ВНЗ України.

Завдання на олімпіаді передбачали два блоки: теоретичний — виконання тестових завдань та практичний — розробка передвиборчої кампанії для певної партії окремого округу.

Олена висловлює щиру вдячність своєму науковому керівникові — декану факультету політико-інфомаційного менеджменту Віталію Лебедюку, який готував студентку до олімпіади.

Вітаємо Олену Коцур з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!