Студентка економічного факультету стала призеркою двох всеукраїнських олімпіад

25 квітня 2018

Дарина Єнісеєва, магістрантка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету Національного університету «Острозька академія» отримала дипломи ІІІ і IV ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування) та Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».

Фінальні етапи олімпіад відбулися на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця 17-20 квітня.

За підготовку до участі в олімпіадах Дарина висловлює щиру вдячність науковому керівнику — доцентові кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА, кандидату економічних наук Ользі Дем’янчук.

Сердечно вітаємо Дарину Єнісеєву з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!