Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти НаУОА дізналися про особливості пошуку роботи та складання резюме

24 жовтня 2018

Семінар про аспекти пошуку роботи, написання резюме та специфіку поведінки під час співбесіди відбувся в Острозькій академії 23 жовтня. Лектором виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Людмила Вус-Столярчук.

«Я закінчила Острозьку академію у 2006 року, за освітою – економіст. Якщо виникають труднощі із пошуком роботи, слід пам’ятати, що є можливість звернутися до Центрів зайнятості у будь-якому куточку України. У нашій компетенції – пошук роботи, підбір вакансій та підвищення кваліфікації, освоєння нової професії», – розповідає спікерка.

За словами фахівця, особливо актуальними сьогодні на ринку праці є робітничі професії. Серед хлопців найпопулярнішою є робота офіціанта, бармена, а серед дівчат – перукарська справа, послуги майстра манікюру та візажиста.

За словами Людмили Вус-Столярчук, є різні способи пошуку роботи:

  • - звертатися в агентства пошуку роботи;
  • - звертатися до знайомих, друзів, колег;
  • - розмістити резюме на спеціалізованих сайтах.

Особливості написання резюме:

  • - вказувати реальний досвід;
  • - відповідність написаного про себе дійсності;
  • - стислий обсяг;
  • - грамотність та дотримання форми;
  • - описане має відповідати чітко поставленій меті;
  • - зосереджуватися на досягненнях.

Окрім цього, учасники консультпункту дізналися і про можливості підвищення кваліфікації та навчання, а саме про курси від Рівненського центру професійної і технічної освіти.

Нагадаємо, що консультпункти в Острозькій академії відбуваються регулярно у рамках співпраці Острозького міськрайонного центру зайнятості із відділом працевлаштування студентів НаУОА.