Студент Острозької академії стажуватиметься Європейській арбітражній палаті в Брюсселі

24 березня 2018

У Києві 23 березня відбувся Фінал та урочиста церемонія нагородження учасників V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, ініціатором якого п’ятий рік поспіль є МНА «Європейська арбітражна палата». У рамках цього змагання проводився конкурс індивідуального есе англійською мовою на головний приз — стажування в Європейській арбітражній палаті в Брюсселі. Студент Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Вадим Юдович переміг у цьому конкурсі.

Есе Вадима Юдовича має тему: «Дослідіть один із шляхів, яким штучний інтелект може посприяти вирішенню судових чи арбітражних спорів».

«Я вдячний організаторам конкурсу за надану можливість та високу оцінку моєї роботи. У Брюсселі намагатимуся продуктивно провести час, здобути істотні знання в сфері міжнародного комерційного арбітражу, покращити володіння юридичною англійською мовою та просто отримати корисний досвід, який допоможе у побудові юридичної кар’єри», — ділиться враженнями Вадим.