В Острозькій академії відбулася інавгурація нового Голови Братства спудеїв

24 березня 2018

Урочиста передача «влади» до нового очільника органу студентського самоврядування відбулася у п’ятницю, 23 березня. Новим Головою студентського братства став обраний студент 4-го курсу Навчально-наукового Інституту права імені І. Малиновського Богдан Михальчук.

Нагадаємо, вибори Голови Братства спудеїв відбулися 14 березня, Богдан Михальчук переміг з відривом у 3 голоси від Сергія Дороша, очільника організації у 2017 році.

Під час урочистостей ректор Острозької академії професор Ігор Пасічник подякував попередньому очільнику Братства спудеїв Сергію Дорошу і його команді за плідну працю.

«Я дякую Сергію за його роботу на посаді Голови студентського братства. Нам потрібно і надалі об’єднувати зусилля усієї академічної родини, щоб працювати на імідж університету. Мені приємно, що у своїй роботі Сергій користувався цим девізом („Працювати разом на імідж академії“). Він користувався і користується авторитетом серед студентів, викладачів і працівників вузу, бо це людина, на яку ми могли завжди розраховувати. Дякую команді, яка злагоджено працювала за цей рік роботи», — говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Екс-очільник Братства спудеїв Сергій Дорош також подякував усій команді за роботу, усій колегії Братства спудеїв, волонтерам, адміністрації академії за поради, підтримку, науку, яку він отримав та побажав новому Голові успіху в роботі.

«Дякую, Сергію! Той високий рівень діяльності Братства, яку він задав під час своєї каденції, ми обов’язково будемо тримати. Будемо досягати поставлених цілей, щоб Братство чуло студентів, а вони чули його. Я переконаний, що ми успішно працюватимемо і творитимемо Острозьку академію разом», — говорить Богдан Михальчук, новообраний Голова Братства спудеїв.

Нагадаємо, Також відбулися вибори кандидатів Голови Братства спудеїв факультету політико-інформаційного менеджменту та гуманітарного факультету. Студдекан ПІМу 2017 року Богдан Возруд передав свої повноваження переможниці виборів, студентці 2 курсу Яні Ходачук. А новообраною головою Студентської ради гуманітарного факультету стала студентка 2 курсу Естер Матер’ян.