Школа молодіжного підприємництва в Острозькій академії

24.02.2018

Школа молодіжного підприємництва Національного університету «Острозька академія» вп’яте 23 лютого об’єднала талановиту підприємливу молодь — учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Рівненської, Волинської та Хмельницької областей та студентів І-ІІІ курсів економічного факультету з різних куточків України.

Заняття розпочалося з вітального слова та настанов декана економічного факультету, доктора економічних наук, доцента Людмили Козак.

Організатором та модератором заходу була заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук, яка зосередила увагу учасників на тому, що Школа молодіжного підприємництва продовжує максимально поєднувати теорію започаткування власного бізнесу із практикою здійснення підприємницької діяльності на прикладі успішних випускників економічного факультету, відкритих до співпраці в рамках різних освітньо-професійних проектів.

Саме тому, майстер-клас для абітурієнтів та студентів університету провела випускниця спеціальності «Фінанси» 2008 року, директор приватного підприємства «Тигрес» (м. Луцьк) Оксана Антонюк. Пані Оксана розкрила секрети свого кар’єрного росту, умов праці та особливості роботи на підприємстві з виробництва дитячих іграшок. Випускниця побудувала виступ у формі діалогу, що забезпечило активну участь учасників заходу в обговоренні найактуальніших питань розвитку підприємницької діяльності в умовах глобалізації. Найактивніших студентів та абітурієнтів вона нагородила заохочувальними призами, а в ресурсний центр кафедри фінансів, обліку і аудиту передала сучасні книги-бестселери та англомовні професійні журнали.

Голова студентського братства економічного факультету Процюк Максим розповів учасникам про специфіку студентського самоврядування та розкрив особливості навчання за новими спеціалізаціями економічного факультету Національного університету «Острозька академія»: «Економічна кібернетика», «Цифровий маркетинг», «Облік і оподаткування в управлінні бізнесом», «Бізнес-аналітика», «Проектний менеджмент» та «Комп’ютерні технології в менеджменті».

Під час другої частини заняття старшокласники взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Економічний квест», який підготували студенти волонтерського корпусу економічного факультету під керівництвом студентки 2 курсу Іванни Корінець. Упродовж гри, кожна команда продемонструвала свої знання в галузі економіки та підприємництва, вміння креативно та логічно мислити, швидко досягати бажаних результатів.

Неймовірних вражень додала захоплююча екскурсія університетом.

Усі учасники заходу отримали іменні сертифікати, а переможці «Економічного квесту» дипломи.

«Я була вражена ідеєю проведення подібних заходів, адже вони дають змогу познайомитись з життям студентів, успіхами випускників, пізнати університет зсередини та врешті-решт отримати незабутні емоції від виконання цікавих та інтелектуальних практичних завдань. Шкода, що будучи абітурієнтом, я не була учасницею Школи молодіжного підприємництва», — ділиться враженнями студентка економічного факультету Альона Присяжнюк.

Наступне заняття Школи молодіжного підприємництва проводитиметься 30 березня 2018 року. Запрошуємо усіх бажаючих до активної участі.