Острозька академія у першості серед ВЗО України за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів

24 січня 2018

Національний університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів, дев’яту серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на бюджет та одинадцяту сходинку серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на контракт .

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів за бюджетною та контрактною формами навчання.

Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання було розраховано серед усіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до цього рейтингу Національний університет «Острозька академія» займає третє місце серед класичних університетів, дев’яте серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на бюджет та одинадцяте серед ВЗО України загалом за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів на контракт.

У рейтингу використані дані 2017 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс». До рейтингу не включені вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти.

З показниками рейтингу можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Найбільший бал ЗНО на бюджет

Найбільший бал ЗНО на контракт