*

Представники міжнародного трейд-клубу в Острозькій академії

23 листопада 2018

Національний університет «Острозька академія» 23 листопада відвідала делегація членів Міжнародного Трейд-клубу.  На зустріч зі студентами завітали представники посольств та економічних організацій з таких країн: Швейцарія, Бельгія, Угорщина, Канада, Болгарія, Об’єднанні Арабські Емірати, Австрія, Азербайджан, Іспанія, Португалія, Малайзія та Великобританія, а також віце-президент Міжнародного Трейд-клубу перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова та виконавчий секретар Міжнародного Трейд-клубу Олександр Ванідовський.

Міжнародний трейд-клуб створили в Україні близько 25 років тому. Сьогодні його членами є представники близько 60 посольств та міжнародних організацій. Метою Міжнародного Трейд-клубу є  розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України, таким чином, налагоджуючи нові ділові контакти та залучаючи в країну іноземні інвестиції. Острозьку академію представники Міжнародного Трейд-клубу відвідали в рамках дводенного перебування в Рівненській області. Головним об’єктом Острожчини в програмі перебування став Національний університет "Острозька академія".

Гостей зустріли вітальними словами легендарні засновник вищої слов’яно-греко-латинської школи ХVІ ст. князь Василь-Костянтин Острозький та фундаторка Академії княжна Гальшка Острозька.

Під час зустрічі ректор університету професор Ігор Пасічник коротко розповів гостям історію відродження найдавнішого на східнослов’янських землях вищого навчального закладу, випускники якого викладали в Києво-Могилянській академії ХVІІ ст. Опісля члени Міжнародного Трейд-клубу мали можливість детальніше ознайомитись із навчальним закладом, його музейними експозиціями, побачити унікальні музейні пам’ятки, що зберігаються в його стінах, познайомитись із особливостями навчального процесу.

Відчути атмосферу відродженої Академії гості змогли під час зустрічі зі студентами факультету міжнародних відносин, яку модерував проректор з навчально-педагогічної роботи університету професор Дмитро Шевчук. Відкрила зустріч вітальним словом віце-президент Міжнародного Трейд-клубу перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні п. Соня Крайчова. Радник з питань розвитку бізнесу Посольства Канади в Україні п. Юрій Мардак розповів про окремі аспекти економічної співпраці України з Канадою. Після цікавої інтерактивної доповіді студенти задавали питання, на які одержали докладні відповіді. На деякі питання відповіли офіційний представник торгово-промислової палати України в Австрії, засновник та директор Українського Бізнес Консалтингу (Одеса) Райнер Штальтнер, заступник голови організації китайської діаспори в Україні кандидат економічних наук Гуань Сень Мей.

"Мені хотілося б, щоб в майбутньому зустрічі з представниками Міжнародного Трейд-клубу продовжувались. Ми говорили про різні формати майбутньої співпраці, які матимуть користь для професійного розвитку студентів університету. Вірю, що зможемо реалізувати плани", ‒ сказала декан факультету міжнародних відносин проф. Алла Атаманенко.