Ігор Гущук взяв участь у роботі ХVІI Конґресу Світової федерації українських лікарських товариств

23 вересня 2018

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, заступник Голови правління «Української Асоціації громадського здоров’я» Ігор Гущук взяв участь у роботі ХVІI Конґресу світової федерації українських лікарських товариств, який відбувся 20–22 вересня в місті Тернополі на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Учасниками цього представницького заходу стало 772 лікарі-українці Німеччини, Франції, США, Аргентини, Польщі, Австрії, Бразилії та медики з усіх регіонів України.

Ігор Гущук виступив з доповіддю «Нормативно-правові засади розвитку системи охорони громадського здоров’я України».

Крім виступів на пленарних засіданнях учасники Конгресу також взяли участь у ранковій пробіжці «Здоровий лікар — здорова нація». Головною метою заходу було створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який особистим прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.