Лекції від викладача Острозької академії Олексія Костюченка в Університеті Масарика

23 квітня 2018

Олексій Костюченко, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» прочитав лекції англійською мовою студентам кафедри медіадосліджень та журналістики факультету соціальних студій в Університеті Масарика (м. Брно, Чехія). Таку можливість Олексій Миколайович отримав завдяки міжнародному освітньому проекту Erasmus+, учасником якого є Острозька академія.

«Міжнародний освітній проект Erasmus+ — це безцінний досвід міжкультурного спілкування, нових знайомств та незабутніх приємних вражень. На лекціях ми дискутували про інструменти російської пропаганди у Східній Європі, висвітлення нашими медіа процесів євроінтеграції України, стандарти журналістського контенту європейських країн. Окремою темою для дискусії стала діяльність щоденної всеукраїнської газети „День“ як медіаплатформи міжкультурної комунікації. Студенти із задоволенням слухали мою розповідь про історію створення газети, англомовний дайджест The Day, веб-проект „Україна Incognita“. Також я представив Дерево пізнання „Дня“, видання серії Бібліотеки газети „День“, зокрема англомовні книги — „The Trap,“ or A Case without a Statute of Limitations, Ukraine Incognita. TOP 25, Day and eternity of James Mace», — розповідає Олексій Костюченко.

Результатом перебування пана Олексія в Чехії стала домовленість про співпрацю кафедри журналістики Острозької академії і кафедри медіадосліджень та журналістики Університету Масарика.

«А ще я отримав океан позитивних емоцій від краси та містичності міста Брно, технічного оснащення Університету Масарика, гостинності викладачів та адміністративного персоналу, привітності й відкритості студентів, чудової погоди й атмосфери в Брно», — додає викладач.