«Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

23 березня 2018

Профільна Школа бізнесу ПДМ за підтримки наукових партнерів від економічного факультету Національного університету «Острозька академія» 22 березня провела фінал Х Відкритого регіонального фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра!».

Учасники 8-ми команд з найпрестижніших загальноосвітніх навчальних закладів міста Рівного та однієї команди збірної Острозького району презентували свої соціальні та бізнес-проекти.
Проекти учасників оцінювалися за 50-ти бальною шкалою:

1. Оригінальність (1-10 балів).
2. Актуальність (1-10 балів).
3. Перспективність інвестування (1-10 балів).
4. Соціальне значення (1-10 балів).
5. Компетентність та ерудованість (1-10 балів).

Роботи та знання учнів оцінювали:

1. Олександр Лебедка — начальник Волинського регіонального управління АТ «УкрСиббанк».
2. Людмила Козак — декан економічного факультету Національного університету «Острозька Академія», доктор економічних наук, доцент.
3. Юлія Харчук — кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету Національного університету «Острозька академія» з профорієнтаційної роботи.
4. Тетяна Степанюк — начальник відділу економічного аналізу та прогнозу Управління економіки міста Рівненського міськвиконкому.
5. Ірина Боднарюк — кандидат економічних наук, доцент, викладач Технічного коледжу НУВГП.
6. Олена Хмельник — виконавчий директор ГО «Агенція сталого розвитку міста».
7. Леся Савчук — керуючий Рівненською філією ПриватБанк.
8. Олександр Пустовіт — начальник Острозького відділення ПриватБанку.
9. Ольга Ютовець — заступник начальника управління відділу зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської облдержадміністрації.

Всі учасники продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Три команди-переможців за І-ІІІ місце отримали грошову винагороду від ГО сприяння позашкільної освіти та соціального захисту дітей та молоді ПДМ в номінації «Економічні торги».
Крім цього, всі команди було відзначено дипломами за перемогу у 9 різних номінаціях, нагороджено цінними подарунками та сертифікатами.