Спільна молитва за мир в Україні

22 вересня 2018

До Міжнародного дня миру в студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького 21 вересня відбувся молебень за участю студентів, викладачів, співробітників університету та усіх охочих.

Нагадаємо, що Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і відзначався в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

«Сьогодні ми молимося не тільки за мир у нашій країні, але й за мир у наших серцях. Тому що все починається з нас. Якщо ми будемо один одного любити і поважати, то не буде ворожнечі, ненависті та війни. У нашому храмі науки студенти повинні поважати викладачів, а викладачі мають любити своїх студентів та давати їм настанови. Почнемо творити мир із себе...», — зазначив під час проповіді настоятель храму, протоієрей Василь Жуковський.

Крім цього, ввечері в мистецькій галереї НаУОА усі охочі мали можливість переглянути кінострічку режисера Мілчо Манчевського «Перед дощем» (1994 рік).