ІХ Конгрес іспаністів України в Острозькій академії

22.09.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 21 вересня відбулося відкриття ІХ Конгресу іспаністів України. Співорганізаторами Конгресу стали Посольство Іспанії в Україні, Асоціація іспаністів України та наш університет.

Під час відкриття з вітальним словом до учасників конгресу зверталися ректор НаУОА Ігор Пасічник, декан факультету роману-германських мов НаУОА Інна Ковальчук, радник посольства Іспанії в Украіні Патріція Серрано Санхез, президент Асоціації іспаністів в Україні Олександр Пронкевич.

«Ми раді, що такий захід відбувається саме в Острозькій академії, адже наші студенти теж вивчають іспанську мову та культуру. Дякуємо нашим викладачам та координаторам конгресу Ользі та Олексію Пелипенкам за те, що вони сприяють розвитку вивчення іспанської мови в Острозькій академії та загалом у цілому регіоні», — зауважила декан факультету романо-германських мов Інна Ковальчук.

Під час Конгресу українські та зарубіжні іспаністи, які займаються викладацькою та науковою діяльністю, презентували та обговорили результати своїх досліджень у галузі історії, мовознавства та перекладу, літератури й методики викладання. Серед учасників були також представники з Бразилії, США та іспанських університетів.

У рамках Конгресу відбувалися семінари, робочі засідання та круглі столи, за допомогою яких учасники вдосконалили методи викладання іспанської мови, а також розглянули перспективи розвитку іспаністики у всеукраїнському та глобальному масштабах.

ІХ Конгрес іспаністів України в Острозькій академії тривав два дні. Учасники Конгресу також мали можливість відвідати екскурсію університетом.

До слова, наш університет співпрацює з Інститутом Сервантеса протягом одинадцяти років і є одним з восьми українських університетів, де діє міжнародний екзаменаційний центр з іспанської мови як іноземної.