Викладачі та студенти Острозької академії взяли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів

22 березня 2018

Студенти, аспіранти, викладачі кафедр громадського здоров`я та психології Національного університету «Острозька академія» 22 березня взяли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя», яка проходила у місті Рівному.

На тренінгу доповідали провідні експерти в сфері медичної галузі за тематичними напрямами: «Вибрані питання внутрішньої медицини», «Лікування та профілактика внутрішніх хвороб», «Практичні аспекти контролю у внутрішній медицині», спецсемінар «Хвороби старіння: як лікувати?».

Під час тренінгу учасники мали можливість не тільки ознайомитись з найсучаснішими тенденціями у діагностиці та лікуванні найбільш значимих хвороб, але й пройти практичне тестування по вимірюванню стану індивідуального здоров’я.
Завідувач кафедри громадського здоров’я Острозької академії, кандидат медичних наук, доцент Ігор Гущук модерував одну із секцій та розповів про актуальні питання громадського здоров`я в Україні.

В кінці тренінгу всі отримали сертифікати про членство в «Асоціації превентивної та антиейджинг медицини» та учасників Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів.